Hakkımızda

Hakkımızda

Kırtasiye ve ofis malzemeleri sektöründe hizmet vermektedir. Bu süre zarfında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, firmamızın tartışmasız değerleri olan güvenilirlik ve ürün kalitesi prensipleri birleştirerek, ülke çapında hemen her ile ulaşan dağıtım ağı ve deneyimli kadrosu ile eğitim dünyasının ümit vadeden gençleri ve iş dünyasının ufku geniş ve yaratıcı kadrolarına daha iyiye ulaşma yolunda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Misyon

Eslem Kırtasiye, eğitimli ve tecrübeli kadrolarıyla, hizmet verdiği ofis ve kırtasiye malzemeleri sektörünün temel ürünlerinin yanı sıra geniş teknoloji ürünleri yelpazesiyle de müşterilerinin eğitim ve çalışma hayatında ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri en hızlı, kaliteli ve ucuz şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz

Sektörde bölgesel olarak başlayan tedarik hizmetlerimizi tüm ülke sathına yaymak ve çağın getirdiği yeni ihtiyaçlara paralel sektöre yansıyan yeni gelişmeleri takip ederek ürün kalitemiz ve hizmet süratimiz ile sektörde kalıcı olmaktır.

Bu yaklaşımın bir gereği olarak reel pazarda başlayan hizmetlerimizi büyük bir süratle sanal ortama taşımak için büyük bir gayret içerisindeyiz.

Bu bağlamda ülke çapında bilinen hemen bütün alışveriş sitelerinden ürünlerimize ulaşılabilmektedir. Ayrıca tüm sosyal ağlarda hesabımız bulunmaktadır. Bu yöndeki çalışmalarımız çeşitlenerek devam etmektedir.

Ulusal düzeyde devam eden bu çalışmalarımızın yanı sıra internet sitemizin dil seçeneklerini (İngilizce, Almanca ve Arapça ) çeşitlendirerek uluslararası pazara açılma çalışmalarımızda gelecek vizyonumuzun bir parçasıdır.

Sektörel bağlamdaki bu gelecek vizyonumuzun yanı sıra, firmamızın imkanları ölçüsünde alanında başarılı gelecek vadeden sporculara destek olarak onları daha başarılı yarınlara taşımayı da görev bilmekteyiz. Bu hedefe yönelik olarak Firmamız İşitme engelliler atletizm Avrupa şampiyonu Yasin Süzen ile bir sponsorluk anlaşması imzalayarak bu amaca yönelik bir adım daha atmıştır. Vizyonumuz bu çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde artırarak devam ettirmektir.